پروژه های تجاری و مسکونی

پروژه های شرکت حفاظ تصویر کارمانیا

با انتخاب هر یک از دسته های زیر به خدمات و پروژه های انجام شده در زمینه تجهیزات هوشمند سازی ساختمان هدایت خواهید شد و پروژه های مختلف انجام شده را مشاهده میکنید.

هوشمند سازی ساختمان

سیستم های هوشمند ساختمان با هر نوع طراحی ، باسیم، بی سیم و با زیر ساخت وایرلس و کابلی قابل اجراست .

روشنایی ها ، پرده کرکره ها ، قفل درب ها ، تهویه هوا ، مصرف انرژی ، منترل نظارت تصویری و … توسط کنترل کننده ای همچون رهبر ارکستر کنترل میشوند.

شما در یک سیستم واحد قادر خواهید بود با گوشی هوشمند خود حتی با کنترل صوتی ، همه چیز را از هزاران کیلومتر دورتر کنترل کنید.

سیستم های هوشمند ساختمان تا 40% صرفه جویی انرژی را برای شما به ارمغان می آورد.

سیستم های اعلام سرقت

یکی از مهمترین بخش های سیستم امنیت در ساختمان ها سیستم اعلام سرقت است که علاوه بر کارآیی باید غیر قابل نفوذ نیز باشد.

سیستم های اعلام سرقت پارادوکس با قابلیت اجرا بصورت بی سیم و آدرس پذیر ، یکی از معتبر ترین و کامل ترین برند ها در جهان میباشد که توان خود را در جهت تولید محصولات نو آورانه و به روز با استفاده از نقطه نظرات مشتریان قرارداده است.

ما برآنیم با تلاش همه جانبه و استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا همواره بهترین و به روز ترین محصولات را به همکاران و مشتریان خود ارائه نماییم.

سیستم های نظارت تصویری

سیستم نظارت تصویری یا دوربین مداربسته ( CCTV) معمولا برای نظارت اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار میگیرد و انواع مختلفی دارد ، این دوربین ها به گروه های مختلفی مانند دوربین های آنالوگ ، دوربین های دیجیتال و دوربین های تحت شبکه تقسیم میشوند که بسته به نیاز مشتری و شرایط محیط مورد استفاده قرار میگیرد.

سیستم های صوتی حرفه ای

سیستم های صوتی حرفه ای در واقع یک مهندسی سیستم است که شامل چندین رشته الکترونیک ، الکتروآکوستیک ، ساخت صدا ، هنر آکوستیک و … می شود که هم در فضای باز و هم فضای بسته مورد استفاده قرار میگیرد . برای بدست آوردن طنین یک صدای دلنواز باید اجزای تشکیل دهنده سیستم هماهنگ و با کیفیت باشد.

سیستم های اطفا حریق

سیستم های اطفا حریق اتوماتیک بدون دخالت انسان بوسیله تجهیزات اتوماتیک به گونه ای عمل میکند که به محض اعلام حریق بصورت خودکار فعال میشود و از پیشرفت آتش جلوگیری کرده و در نهایت موجب اطفا حریق میشود
و دارای چندین مدل از جمله سیستم اطفا حریق گاز CO2 ، سیستم اطفا حریق مه آب ، سیستم اطفا حریق Vortex ، سیستم اطفا حریق Halon،و… می‌باشد که بسته به نیاز محیط اجرا و راه اندازی میگردد.

سیستم های اعلام حریق

امروزه استفاده از سیستم های اعلام حریق بر هیچ کس پیچیده نیست و واکنش سریع به حریق در کنترل آن از اهمیت بالایی برخوردار است ، سیستم های اعلام حریق از جان و مال انسانها محافظت مینمایند .

در حال حاضر از سیستم اعلام حریق بطور گسترده در ساختمان ها ، اماکن مسکونی و تجاری ، اماکن صنعتی و … استفاده میشود که بسته به مکان های مختلف از پروتکل های متعارف و آدرس پذیر استفاده میگردد. استاندارد امریکایی NFPA یکی از برجسته ترین و به روز ترین استاندارد های دنیا در سیستم اعلام حریق می باشد که باید در تمامی پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد.

روشنایی حرفه ای ساختمان

در دنیای امروز نور پردازی تاثیر بسزایی در آرامش روان و زیبایی محیط داراست که به تخصصی حرفه ای تبدیل شده است
هدف از نورپردازی بکارگیری هوشمندانه و خلاقانه نور برای رسیدن به جلوه های بصری و زیبایی شناختی است و یکی از بخش های جدایی ناپذیر معماری می‌باشد.
روشنایی مناسب می‌تواند به بهبود دید در فضا کمک کند ، ظاهر فضا را بهبود بخشد و اثرات روانی مثبتی برای کاربران آن فضا بوجود آورد و استفاده از روشنایی های اصولی و حرفه ای نه تنها به زیبایی محیط کمک میکند بلکه موجب کاهش هزینه ها و مصرف انرژی نیز میگردد.

مدیریت انرژی ساختمان

سیستم های مدیریت انرژی هوشمند قادر خواهند بود جریان آب ، برق و گاز را کنترل کرده و نظام اقتصادی را سازماندهی میکنند و صرفه جویی در مصرف انرژی را برای شما به ارمغان خواهند آورد و قابلیت تفکیک هر یک از هزینه های انرژی در یک ساختمان را دارا میباشند.

سیستم های کنترل تردد

سیستم های کنترل تردد یا اکسس کنترل برای کنترل عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه به یک مکان خاص استفاده میشودکه با برنامه ریزی آن میتوان تعیین کرد که چه افرادی ، چه وسایل نقلیه ای و در چه زمان هایی از روز اجازه استفاده و یا تردد در یک فضای خاص را داشته باشند.

کاربرد اصلی این سیستم ها در فضا هایی همچون بانک ها ، اتاق سرور ، فضاهای اختصاصی ارگان ها ، اتاق مدیران ، آزمایشگاه ها ، فضا های نظامی و امنیتی و … میباشد.

سیستم آیفون تصویری

دیدن چهره افراد از طریق انتقال تصویر توسط دوربین  بیرونی و انتقال تصویر  به مانیتور داخلی ،از طریق آیفون تصویری انجام میپذیرد.

چنین فرایندی مسلما به افزایش امنیت و آسایش هر خانواده ای کمک میکند . آیفون ها از نظر انتقال تصویر در دو نوع آنالوگ و دیجیتال هستند که نسبت به نیاز مشتری ارائه میگردند.

درب باز کن های اتوماتیک

در دنیای امروزی در اکثر کشور ها به دنبال سهولت کار و سرعت هستند ، بنابراین ابزارهای متنوعی از جمله سیستم درب بازکن های اتوماتیک را به این منظور طراحی کرده اند در سال های اخیر نصب درب اتوماتیک به دلیل راحتی کار به عنوان الزامات ساختمان ها به اجرا درآمده است که با کاربرد منحصر بفردش جایگاه خوبی در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده است.